VBKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nogomet ili Fudbal !

+4
Luis
emcha
sebastian
KenAn
8 posters

VBKA :: Sport

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  sebastian Sat Jan 10, 2009 12:37 am

lija (citat):
Dino_333 (citat):
lija (citat):
Dino_333 (citat):
lija (citat):Chelsea je najjaci klub cheers

No HAHA
pa naravno da je ajde reci ko je bolji Shocked

MENI JE BOLJI ARSENAL cheers
hah,,pa dobro nije los Arsenal ima dosta mladi igraca,,,on ce za koju god. biti najjaci klub na svijetu Wink

Ja navijam za Arsenal i Barcelonu
sebastian
sebastian
Moderator
Moderator

Broj komentara : 78
Age : 28
Location : zadar
Registration date : 2009-01-09

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  lija Sat Jan 10, 2009 12:41 am

sebastian (citat):
lija (citat):
Dino_333 (citat):
lija (citat):
Dino_333 (citat):
lija (citat):Chelsea je najjaci klub cheers

No HAHA
pa naravno da je ajde reci ko je bolji Shocked

MENI JE BOLJI ARSENAL cheers
hah,,pa dobro nije los Arsenal ima dosta mladi igraca,,,on ce za koju god. biti najjaci klub na svijetu Wink

Ja navijam za Arsenal i Barcelonu
xD
lija
lija
VIP
VIP

Broj komentara : 62
Age : 30
Location : Travnik
Registration date : 2009-01-09

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  sebastian Sat Jan 10, 2009 12:56 am

sto?
sebastian
sebastian
Moderator
Moderator

Broj komentara : 78
Age : 28
Location : zadar
Registration date : 2009-01-09

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  Luis Sat Jan 10, 2009 1:19 am

sebastian (citat):sto?

Daj prestanite spammati vise!!!
Luis
Luis
Moderator
Moderator

Broj komentara : 41
Age : 32
Location : Gracanica Bitch
Registration date : 2009-01-09

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  SpO'oNzY Sat Jan 10, 2009 2:04 am

Hammond: Ronaldo je učinio nemoguće

Njegovu nesreću komentirala je i engleska automobilistička zvijezda Richard Hammond koji na BBC-ju vodi popularnu emisiju Top Gear.

"Brinuo sam se samo za auto. Strašno je vidjeti skršenu tako savršenu mašinu", rekao je ironično Hammond i dodao:

"Vozio sam Ferrari 599 i samo mogu reći da se radio o strašnom autu. No, ne mogu se ne zapitati kako je uspio slupati takav auto."

Hammod je mišljenja da moraš biti posebno netalentiran za vožnju ako si uspio izazvati nesreću s tako moderno opremljenim automobilom.

"To je moderan supermobil s hrpom opreme koja ga drži na cesti i koja kroti njegovih 612 konja. Jako pametni ljudi su ga doveli do savršenstva i osigurali da se ne zabije u prvi stup. Upravljačke komade su preuzete iz Formule 1, a brzinu možete promijeniti za 100 milisekundi", smatra Hammond i zaključuje:

"No, Ronaldo je dokazao da još uvijek ima načina da se s tim automobilom loše upravlja. Niti tehnologija ne može kompenzirati neke greške. Na neki način trebali bi mu biti zahvalni jer je dokazao da i supermoderan automobil može biti opasnost."[i][u]


SpO'oNzY: komentar modifikovan dana: Sat Jan 10, 2009 3:21 am; prepravljeno ukupno 1 puta
SpO'oNzY
SpO'oNzY

Broj komentara : 18
Age : 33
Location : Gracanica
Registration date : 2009-01-10

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  sebastian Sat Jan 10, 2009 2:20 am

pa to sam ja bio napisa ne kupi mi postove
sebastian
sebastian
Moderator
Moderator

Broj komentara : 78
Age : 28
Location : zadar
Registration date : 2009-01-09

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  SpO'oNzY Sat Jan 10, 2009 3:19 am

sebastian (citat):pa to sam ja bio napisa ne kupi mi postove
procitaj do kraja moj post sto sam napisao,onda ce ti biti jasnije;)...Ti si samo napisao Ronaldo imao nesrecu automobilsku i i nist vishe...Ja sam napisao sasvim drugi post u kojem Britanska automobilska zvijezda Hammont govori i daje komentar o toj nesreci!
SpO'oNzY
SpO'oNzY

Broj komentara : 18
Age : 33
Location : Gracanica
Registration date : 2009-01-10

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty *** Ibišević odbio Inter ***

Komentar  almedina_tr Sat Jan 10, 2009 4:37 pm

Najbolji strijelac tekućeg njemačkog prvenstva, prvotimac vodećeg Hoffenheima i reprezentativac BiH Vedad Ibišević odbio je ponudu italijanskog šampiona Intera iz Milana da u januaru pređe u taj klub.
Italijanski novinari podsjećaju da je Ibišević u prvom dijelu sezone postigao 19 golova i da je trenutno jedan od najtraženijih igrača u Evrope, a da su osim Intera za njega zainteresovani i Roma, Bayern iz Minhena i Manchester United.
- Velika je čast što se Inter interesuje za mene. Bilo bi mi zadovoljstvo da igram u tandemu sa Zlatanom Ibrahimovićem, ali sam, ipak, odlučio da ostanem u Hoffenheimu do kraja sezone, kazao je 24. godišnji reprezentativac Bosne i Hercegovine.

U dosadašnjoj karijeri naš reprezentativac, osim za Hoffenheim, igrao je za američke timove St Louis i Chicago, francuske PSG i Guiganp i njemačku Alemaniju Aachen.
almedina_tr
almedina_tr

Broj komentara : 10
Location : Travnik
Registration date : 2009-01-09

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  lija Sat Jan 10, 2009 5:00 pm

almedina_tr (citat):Najbolji strijelac tekućeg njemačkog prvenstva, prvotimac vodećeg Hoffenheima i reprezentativac BiH Vedad Ibišević odbio je ponudu italijanskog šampiona Intera iz Milana da u januaru pređe u taj klub.
Italijanski novinari podsjećaju da je Ibišević u prvom dijelu sezone postigao 19 golova i da je trenutno jedan od najtraženijih igrača u Evrope, a da su osim Intera za njega zainteresovani i Roma, Bayern iz Minhena i Manchester United.
- Velika je čast što se Inter interesuje za mene. Bilo bi mi zadovoljstvo da igram u tandemu sa Zlatanom Ibrahimovićem, ali sam, ipak, odlučio da ostanem u Hoffenheimu do kraja sezone, kazao je 24. godišnji reprezentativac Bosne i Hercegovine.

U dosadašnjoj karijeri naš reprezentativac, osim za Hoffenheim, igrao je za američke timove St Louis i Chicago, francuske PSG i Guiganp i njemačku Alemaniju Aachen.
Pa normalaa nije debil njemu je najbolje u Hofenhajmu sad zasad Smile
lija
lija
VIP
VIP

Broj komentara : 62
Age : 30
Location : Travnik
Registration date : 2009-01-09

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  KenAn Sat Jan 10, 2009 5:26 pm

Najava: Lagan posao za Inter s Cagliarijem

Europa je okovana ledom i snijegom, a dojam hladnoće dodatno je pojačan rusko-ukrajinskim plinskim ratom. Unatoč tome, nogomet ide dalje pa će tako ovog vikenda nakon dvadesetak dana pauze na terene izaći i talijanski prvoligaši.

Ovaj odmor klubovi su iskoristili na razne načine, a najdalje je otišao Milan koji je pripreme za nastavak sezone obavio u Dubaiju okružen glamurom kojeg je dodatno pojačao i dolazak Davida Beckhama. Serie A do sada je imala 17 dionica u kojoj su se neke stvari iskristalizirale. Inter je nedvojbeno prvi favorit i jedini koji mogu pratit ritam Mourinhove momčadi bio je Juventus, brojnim ozljedama unatoč.

Kolo otvara sraz Genoe i Torina i nama je taj dvoboj vrlo zanimljiv zbog Ivana Jurića kojeg izbornik Slaven Bilić vidi kao potencijalnoga nasljednika Nike Kovača. Genoa je ove sezone na europskom kursu, dočim je zbilja Torina borba za goli život. Domaći su posebno goropadni na svom terenu gdje su u osam utakmica šest puta slavili uz dva remija, a eventualnim trijumfom dodatno bi skočili na tablici. Sve to sugerira nam da bi domaćin morao slaviti.

BWIN.com: Inter Milan 1.15 X 6.50 Cagliari 13.00Registracija

A što tek reći za drugi subotnji meč. Ako je Genoa favorit nad Torinom, Inter je zicer dana protiv Cagliarija. Jose Mourinho pohvatao je sve konce u Italiji i momčad mu je u nizu pobjeda kojeg će teško netko prekinuti. Ukoliko negdje i zapne, onda se tu ukaže Zlatan Ibrahimović koji postiže pogotke kako god i čime se sjeti. Cagliari se nalazi na 13. mjestu kojeg bi htjeli zadržati i na kraju prvenstva što znači da bi sljedeće sezone igrali s najboljim talijanskim momčadima. U Milano stižu s mišlju kako što manje primiti i tako će postaviti igru, ali to im neće mnogo pomoći.

Dolaskom Siniše Mihajlovića na klupu Bologne povratnici u ligu sedam su kola neporaženi. Jedini problem je što su u tih sedam dvoboja čak šest remizirali pa nisu odmaknuli od začelja. Domaći sraz protiv još jednog utopljenika, Chieva, prigoda je za daljnji odmak od opasne zone. Chievo nije loša momčad, ali rezultati ih ne maze, stoga je posljednja pozicija trenutačna realnost kluba iz Verone. Jedan trobod kod direktnog konkurenta dramatično bi poboljšao situaciju.

Fiorentina je napokon tamo gdje ih mnogi vidjeli u najavi sezone. Četvrta pozicija i Liga prvaka zadovoljila bi ambicije i nogometaša i navijača, a prilika za učvršćenje te pozicije je domaći dvoboj s Lecceom kojem je jedina ambicija preživjeti i opstati. Možemo slobodno reći da je ovaj sraz uz onaj subotnji Intera jedini izvjestan što se krajnjeg ishoda tiče. Mutu i Gilardino bit će previše za obranu 18. momčadi lige.

Juventus je ove jeseni bio poharan ozljedama, ali i takav se prometnuo u jedinog ozbiljnog pratitelja Intera. Sada situacija je sve bolja, a dolazak dragog gosta Siene je prilika za novi trijumf. Gosti nikad nisu bili blizu niti boda u Torinu, stoga je Del Pieru i suigračima jasno da je pobjeda blizu i samo je treba potvrditi na terenu. Gosti će bodove spasa morati tražiti negdje drugdje.

Jedan od neizvjesnijih dvoboja mogao bi bit onaj u Napulju gdje domaćin dočekuje čvrstu Cataniju. Od doba kada je Napolijem vladao Diego Maradona, na jugu Italije nije bilo jače momčadi i napolitanci su u prilici stići i do najelitnijeg natjecanja u Europi, međutim u posljednje vrijeme malo su pali, a njihovi gosti iskazali konstantnost forme pa je osma pozicija logična nagrada za njihov učinak. Pobjeda bi domaćinu donijela novi zamah i pomak prema vrhu.
Palermo bodove većinom osvaja na svom terenu i protiv Atalante će nastojati ostvariti sedmi domaći trijumf u devetoj utakmici. Potpuno oprečna situacija je s gostovanjima Atalante. Pet osvojenih bodova van Bergama zorno pokazuje kako se Atalantini nogometaši osjećaju na gostovanjima. Bit će to zanimljiv sraz dva susjeda na tablici koji će i ove sezone završiti u sredini, gdje im je objektivno i mjesto.

Reggina je dugo bila prikovana za samo dno, situacija nije ni sada bajna, ali priključak s momčadima ispred njih nije izgubljen. Lazio je igra po sistemu toplo-hladno i to u serijama i teško je predvidjeti kako će ući u novu godinu. Obje momčadi trebaju bodove i tko uspije nametnuti svoj ritam bit će u prednosti.

Teško je objasniti pad kojeg je doživio Udinese. Posljednja pobjeda momčadi, koja se s pola snage poigrala s hrvatskim prvakom, datira još od 29. listopada. Tada su Friulani bili pri samom vrhu, a onda je uslijedio strmoglavi pad kojem se ne nazire kraj. Možda je domaći dvoboj sa Sampdorijom prilika za novi uzlet, ali bit će to teška zadaća jer i gosti su nakon užasnog ulaska u sezonu sve bolji.

Glamur je oduvijek stanovao u Milanu, a sada je dolaskom Davida Beckhama dodatno pojačan. Posljednji dvoboj 18. kola igra se u Rimu, a ranjenoj Romi stiže svita Rossonera. Milan je izgubio kredibilitet ozbiljne momčadi jer kadrovska politika Galianija i društva je vrlo loša. Ionako staru momčad dodatno su ostarjeli dolaskom 34-godišnjeg Beckhama i to na dvomjesečnu posudbu. Ozbiljan klub koji ima ambicije ne radi na takav način. S druge strane čeka ih probuđena Roma koja još uvijek plaća danak lošem ulasku u sezonu i zaostatak od devet bodova za minimalnim ciljem (čitaj Liga prvaka) bit će teško nadoknadiv. Oba kluba bremeniti problemima mogli bi nam ipak pružiti dobru partiju, a tri boda trebaju i jednima i drugima, što jamči otvorenu borbu do golih kraljeva...
KenAn
KenAn
Admin
Admin

Broj komentara : 166
Age : 33
Location : Vitez
Registration date : 2009-01-09

https://vbkforum.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  Dino_333 Sat Jan 10, 2009 7:41 pm

almedina_tr (citat):Najbolji strijelac tekućeg njemačkog prvenstva, prvotimac vodećeg Hoffenheima i reprezentativac BiH Vedad Ibišević odbio je ponudu italijanskog šampiona Intera iz Milana da u januaru pređe u taj klub.
Italijanski novinari podsjećaju da je Ibišević u prvom dijelu sezone postigao 19 golova i da je trenutno jedan od najtraženijih igrača u Evrope, a da su osim Intera za njega zainteresovani i Roma, Bayern iz Minhena i Manchester United.
- Velika je čast što se Inter interesuje za mene. Bilo bi mi zadovoljstvo da igram u tandemu sa Zlatanom Ibrahimovićem, ali sam, ipak, odlučio da ostanem u Hoffenheimu do kraja sezone, kazao je 24. godišnji reprezentativac Bosne i Hercegovine.

U dosadašnjoj karijeri naš reprezentativac, osim za Hoffenheim, igrao je za američke timove St Louis i Chicago, francuske PSG i Guiganp i njemačku Alemaniju Aachen.

ja bi preso u Inter (mada bi radije u ARSENAL)

Dino_333

Broj komentara : 48
Age : 29
Location : Ma tamo negdje
Registration date : 2009-01-09

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  lija Sun Jan 11, 2009 12:17 am

Dino_333 (citat):
almedina_tr (citat):Najbolji strijelac tekućeg njemačkog prvenstva, prvotimac vodećeg Hoffenheima i reprezentativac BiH Vedad Ibišević odbio je ponudu italijanskog šampiona Intera iz Milana da u januaru pređe u taj klub.
Italijanski novinari podsjećaju da je Ibišević u prvom dijelu sezone postigao 19 golova i da je trenutno jedan od najtraženijih igrača u Evrope, a da su osim Intera za njega zainteresovani i Roma, Bayern iz Minhena i Manchester United.
- Velika je čast što se Inter interesuje za mene. Bilo bi mi zadovoljstvo da igram u tandemu sa Zlatanom Ibrahimovićem, ali sam, ipak, odlučio da ostanem u Hoffenheimu do kraja sezone, kazao je 24. godišnji reprezentativac Bosne i Hercegovine.

U dosadašnjoj karijeri naš reprezentativac, osim za Hoffenheim, igrao je za američke timove St Louis i Chicago, francuske PSG i Guiganp i njemačku Alemaniju Aachen.

ja bi preso u Inter (mada bi radije u ARSENAL)
kakav arsenal ba lol
lija
lija
VIP
VIP

Broj komentara : 62
Age : 30
Location : Travnik
Registration date : 2009-01-09

Na vrh Go down

Nogomet ili Fudbal ! - Page 2 Empty Re: Nogomet ili Fudbal !

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Na vrh


VBKA :: Sport

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu